• KEÇİÖREN HALI YIKAMA-- 0312 381 1884

 • Keçiören halı yıkama


  Keçiören Halı Yıkama Fabrikası

  Keçiören Halı Yıkama

  Ankara Halı Yıkama sektöründe öncü kuruluş KEÇİÖREN  Halı Yıkama Fabrikası  Keçiören Halı Yıkama Şubesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Ankara' da kaliteli halı yıkama hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimizin yoğun talebi üzerine   Keçiören Halı Yıkama Şubesini faaliyete geçirmiştir. 

  Keçiören Halı Yıkama Önerisi

  Amacına yönelik olmayan ve yeterli emiş gücüne sahip olmayan makinelerle ve doğru bir yıkama veya kurutma işlemi yapmak neredeyse imkansızdır. Profeyonel olmayan ekip  ve yıkama işlemleri size ve halılarınıza zarar verebilir.  

  Bu nedenle yılda en az 1 defa Keçiören Halı Yıkama profesyonel halı yıkama hizmeti alınmasını tavsiye ediyoruz. 

  ARAYIN HALILARINIZI YIKAYALIM

   * KEÇİÖREN HALI YIKAMA ...

  • Son teknolojiye sahip halı yıkama makinelerimiz ile doğal şampuanlar kullanarak halılarınızın rengine ve dokusuna zarar vermeden hijyenik olarak temizlik sunuyoruz. 
  • Gönül rahatlığıyla kullanacağınız halılarınız antibakteriyel sistem ile yıkanır.
  • Diğer halılardan ayrı olarak birer birer yıkama işlemi yapılır. 
  • Ankara Keçiören'der faaliyet gösteren firmamız, halı yıkama üzerine hizmet vermektedir. Başlıca faaliyet alanlarımız halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama işlemleridir. Firmamız deneyimli ve uzman ekibi ile başta Keçiören olmak üzere Ankara'nın tüm semtleri için halı, koltuk ve stor perde yıkama işleri gerçekleştirmektedir. Servis araçlarımızla halılarınız evlerinizden alınarak hijyenik şartlarda yıkama ve temizleme işlemi gerçekleştirilmekte ve taahhüt edilen süre içerisinde yine servis araçlarımızla poşetli ambalajı ile evinize teslim edilmektedir. Halılarınızın 4 mevsim kapalı kurutma odası sistemleri ile nemi alınıp, hijyenik ortamlarda kurutma işlemi sağlanmaktadır.

   


 • Keçiören Halı Yıkama şirketi

  Keçiören halı yıkama


  Keçiören Halı Yıkama müşteri hizmetlerini arayarak yıkamamızın aşamaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Servis araçlarımız her gün Ankara’nın her bölgesinde yaz kış demeden dört mevsim titizlikle evlerinize hizmet ulaştırmaktadır. Tam otomatik makinelerde yıkanan halılarınız kesinlikle antibakteriyel olacaktır. Ailesine değer verenlerin tercihi olan Keçiören Halı Yıkama sizlerle tanışmak için sabırsızlanmaktadır.

   


 • Keçiören Koltuk Yıkama şirketi

  Keçiören koltuk yıkama


  Keçiören Koltuk Yıkama  müşteri hizmetlerini arayarak yıkamamızın aşamaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Servis araçlarımız her gün Ankara’nın her bölgesinde yaz kış demeden dört mevsim titizlikle evlerinize hizmet ulaştırmaktadır. Tam otomatik makinelerde yıkanan halılarınız kesinlikle antibakteriyel olacaktır. Ailesine değer verenlerin tercihi olan Keçiören Koltuk Yıkama  sizlerle tanışmak için sabırsızlanmaktadır.


 • Keçiören halı yıkama Keçiören halı yıkama

  Keçiören halı yıkama

  Keçiören Halı Yıkama şirketi en kaliteli hizmeti Halı Yıkama, Koltuk Yıkama
  DETAYLI BİLGİ
  Keçiören koltuk yıkama Keçiören koltuk yıkama

  Keçiören koltuk yıkama

  Keçiören Halı Yıkama şirketi en kaliteli hizmeti Halı Yıkama, Koltuk Yıkama
  DETAYLI BİLGİ
  Keçiören yorgan yıkama Keçiören yorgan yıkama

  Keçiören yorgan yıkama

  Keçiören Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Keçiören Stor Perde Yıkama,
  DETAYLI BİLGİ
  Keçiören Perde Yıkama Keçiören Perde Yıkama

  Keçiören Perde Yıkama

  Keçiören Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Keçiören Stor Perde Yıkama,
  Keçiören halı yıkama
  Keçiören koltuk yıkama
  Keçiören yorgan yıkama
  Keçiören Perde Yıkama
 • Keçiören halı yıkama


  Keçiören  Halı Yıkama  Ankara halı yıkama,Mamak halı yıkama , çankaya halı yıkama, gölbaşı halı yıkama , dikmen halı yıkama gibi birçok bölgede ve koltuk ile halı yıkama konusunda uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yıkama işlemlerimiz tam otomatik bantlı sistem halı yıkama makinelerinde kaliteli bitkisel deterjanlar ile bol su ve bol deterjanlarla yapılmaktadır.keçiören halı yıkama fabrikamız da kesinlikle oto yıkama yapılmamakta olup tamamen halı yıkama üzerine kurulmuş bir tesisimiz vardır. Tam otomatik halı yıkama makinesi boru tipi katlama izi yapmayan sıkma makinesi kapalı alan ve açık alan askılıklar olup yaz aylarında üç gün kış aylarında ise bir haftada halı teslimatları yapılmaktadır.Ankara’nın belli bölgelerine ücretsiz servisimiz var olup istediğiniz gün ve saatte halılarınızı alıp yıkama yapıldıktan sonra parfümlü ve ambalajlı bir şekilde teslimat yapılmaktadır.Özellikle el dokuma halı yıkama işlemlerinde halım bozulur mu rengine zarar gelir mi diye düşünmeyin el dokuma halıların yıkama şekli normal halıya göre değişkenlik gösterir. El dokuma halılar el tek tek yıkanır. Kullanılan deterjanlar halını rengine dokusuna zarar vermeyen deterjanlar kullanılır.Ayrıca toplu işlemleriniz için örneğin yurt halıları, battaniyeleri, yorganları uygun fiyatlarla yıkama yapılmaktadır.keçiören halı yıkama Otel, Cami gibi duvardan duvara kalkması zor olan halıları saat farkı gözetmeksizin ertesi güne hazır bir şekilde yıkama yapılmaktadır


 • Keçiören koltuk yıkama


  Keçiören  koltuk yıkama şehrimiz genelinde hizmet vermekte olup sizlere alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübeleri ile beraber kaliteli koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Antibakteriyel niteliklere uygun bir şekilde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuklarınızda detaylı bir temizlik yapılması gerektiğini düşünüyorsanız yapmanız gereken işlem doğrudan firmamıza ulaşmanız olacaktır. Bu süreci iyi bir şekilde değerlendirmek ve ekonomik fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürebiliriz.

  Keçiören  koltuk yıkama alanında bize güveniyor çünkü daima müşterilerimizin beklentileriniz karşılıyoruz. Koltuklarda erişilemeyecek noktalara bile yüksek buharlı koltuk yıkama makinelerimiz ile beraber derinlemesiye temizlik sağlıyoruz. Hiç farkında olmasanız bile koltuklarınız üzerinde pek çok mikrop barınabilmektedir. Bunun en temel sebebi sürekli olarak kullanılıyor olması ve yılın belli dönemlerinde iyi bir şekilde temizliğinin sağlanması gerektiğidir. Ara bölümler ve dikişlerin bulunduğu bölümlerde anti bakteriyel temizlik ihtiyacı oluşmaktadır. Bununla ilgili olarak koltuklarda silme işlemleri yetersiz kalabilmektedir.


HALI YIKAMA

Keçiören Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Keçiören Stor Perde Yıkama,

KOLTUK YIKAMA

Keçiören Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Keçiören Stor Perde Yıkama,

YORGAN YIKAMA

Keçiören Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Keçiören Stor Perde Yıkama,

STOR PERDE YIKAMA

Keçiören Halı Yıkama şirketi en kaliteli hizmeti Halı Yıkama, Koltuk Yıkama

X